Kontakt: redakcja@pelnasala.pl

W skład redakcji wchodzą:

Marcin Grudziąż

Marcin Grudziąż

Redaktor naczelny, pomysłodawca i twórca strony, miłośnik amerykańskich sportów i (nie tylko) amerykańskiego kina. Kinomaniak, który swoją pasję zawdzięcza w dużej mierze Warszawskiemu Festiwalowi Filmowemu, bo dzięki niemu odkrył przyjemność z oglądania filmów, których nie zobaczyłby w Superkinie TVN. 

Maciej Kowalczyk

Maciej Kowalczyk

Plotka głosi, że oglądał filmy Antonioniego w zerówce, i to w oryginale. Ostatnio chętniej sięga po seriale, ale nadal nie pogardzi węgierskim kinem o ziemniakach i akcyjniakiem z lat 80. Autor bloga Moment of Awesomeness. 

Grzegorz Narożny

Grzegorz Narożny

Nałogowy gracz, który pewnego dnia postanowił zostać kinomanem. Ceni sobie eksperymenty formalne, komiksową przesadę i rozkoszną eksploatację. Na ekranie chętnie przygląda się też zmaganiom jednostki z własnymi demonami. Pasjonat rzemieślniczego piwa i uzależniony od zielonej herbaty marzyciel. Autor bloga PiQltura.

Adrian Burz

Adrian Burz

Rano obejrzy Tarkowskiego, wieczorem "Rekinado", a potem całą noc będzie bronił obu tych produkcji. Nikt nigdy nie widział go, gdy śpi... Autor bloga Krew z oczu. 

Marcin Kempisty

Marcin Kempisty

Niedoszły prawnik, przyszły reżyser. Bez trzystu nawiązań do innych dzieł kultury niezdolny do napisania dłuższego tekstu. Fan Kurosawy oraz Antonioniego. Poszukiwacz złotego runa nicości.

Marcin Prymas

Marcin Prymas

Przyszły korposzczur, kochający filmy nawet bardziej niż raporty w Excelu. Wciąż poszukujący i oglądający wszystko co się nawinie. Na zawsze zobowiązany TCM za rozbudzenie pasji.

Krystian Prusak

Krystian Prusak

Honorowy członek redakcji. Ojciec chrzestny Alternatywnego Topu 100. Kino kocha tak bardzo, że aż poznał tam i oświadczył się żonie. Kalendarza urlopów nie wyobraża sobie bez festiwali. Na co dzień stara się być dobrym człowiekiem jak George Bailey, nie tracąc przy tym szarmanckości Humphreya Bogarta.

Ania Wieczorek

Ania Wieczorek

Niespełniona artystycznie dusza, która utknęła na mat-fizie. Odnajduje harmonię w poezji Szymborskiej i filmach Wesa Andersona. Bez pamięci zakochana w animowanych krótkometrażówkach. Próbuje naprawić świat nosząc śmieszne skarpetki.

Anna Strupiechowska

Anna Strupiechowska

Chce być niewidoczna dla innych, jednocześnie z nimi obcując. Z obcowania z filmem uczyniła bezpieczną przystań. Uwielbia szerokie spektrum uczuć, jakie niesie ze sobą film. Od dramatów, po sci-fi, horrory, kończąc na komediach z szczyptą absurdu czy też doprawionych czarnym humorem.

Stali współpracownicy:

Garret Reza

Garret Reza

Miłośnik "Lost" i całej reszty kina. Podczas seansu ceni kreatywność i wysiłek włożony w pracę nad filmem. Autor bloga Indywidualne przeżycia filmowe.

Michu Szczepański

Człowiek-odwołanie kulturowe. Wychowany przez troje rodziców: mamę, tatę i telewizor. Jego ulubionym orężem w walce o kulturę jest film, ale nie gardzi potężną mocą komiksu i gier wideo. Jest trochę jak Batman, tylko bez pieniędzy, formy i gadżetów, za to z otwartym rachunkiem w każdym fast-foodzie. Współtwórca vloga Wojownicy Kultury