liga dżentelmenów
Po przerwie, Cinema Post Cast wraca do regularnych nagrywek. Nowy sezon rozpoczynamy solowym podcastem Adriana o serialu „Liga dżentelmenów”. Cóż zwróciło uwagę fana horroru na telewizyjną produkcję? Ano spore pokłady czarnego humoru. Więcej usłyszycie w samej audycji.

 

  • Snoopy

    Fajnie, że obejrzałeś. Jestem pod wrażeniem, że dotrwałeś do końca, mimo początkowych trudności. Ja bym pewnie rzucił wcześniej, gdyby mi nie podeszło. Serial jest obrzydliwy, dlatego lubię go mniej niż np. Małą Brytanię (która przecież też potrafi być dosadna) czy legendarny już klasyk Monty Pythona. A tak nota bene w Małej Brytanii w cały tłum postaci wciela się tylko dwóch komików. 🙂
    Tak czy siak muszę gdzieś znaleźć 4 sezon Ligi. Fajnie, jakby pojawił się w jakimś serwisie streamingowym. A zanim to się stanie obejrzę inny serial tego teamu: „Pod numerem 9” – dostepny u nas na HBO GO.

    Ligę zacząłem oglądać jeszcze jako Pcim Dolny. O dziwo dubbing był naprawdę niezły. Wizja 1 potrafiła to robić. Choć i tak nic nie prześcignęło ich dubbingu Dilberta. Ale kończę już bo za dużo wątków mi się pojawiło w tym poście. Pozdrawiam!